To koniec?

Witam wszystkich po długiej przerwie! Nie zamierzam się rozgadywać, czemu tak długo mnie tu nie było oraz obiecywać, że to się zmieni. Po krótce, nie miałam konkretnych tematów, kwestii, które mogłabym poruszyć w poście, a nie chciałam pisać o niczym. Po tak długim czasie, jednak, stwierdziłam, że wypadałoby pokazać jakąś aktywność. Czy planuje prowadzić bloga systematycznie? Nie. Wiele osób może w tej chwili zawodzę… Bardzo przepraszam. Rok temu do kwietnia miałam wielką motywację oraz chęć kontaktu z Wami. Prowadziłam swoją stronę dość regularnie. Miałam dużo czasu, ale nie oszukujmy się.. czas zawsze można znaleźć. Skończyło się to, gdy minął się rok od wykupienia bloga. Zaczęły być problemy, żeby usunąć tamto konto i założyć wszystko tak samo na nowym. Nie mogłam się kompletnie dogadać z firmą, bo zamiast po prostu usunąć jedno konto, próbowali wcisnąć mi inne, coraz ‚lepsze’ oferty. Minęło trochę czasu, gdy w końcu stało się to, o co się tyle starałam. I nagle zwykła pustka. Ta przerwa spowodowała, że oduczyłam się pisać. Zdaję sobie sprawę, że dużo osób docenia to co tu robię, lubi czytać moje wpisy, rozpatrywać że mną pewne kwestie. Przez ostatni czas dostałam kilka wiadomości prywatnych. Jestem bardzo szczęśliwa, że to, nad czym tyle pracowałam przyniosło pożądany efekt. Właśnie to, że komuś pomogłam, że ktoś docenił trud włożony w stworzenie jednego posta.

Jest mi niezmiernie miło słyszeć od osób, które podziwiam, że one również podziwiają mnie. Są to moi rówieśnicy, ludzie starsi. Osoby zaczynające przygodę z blogiem oraz profesjonaliści. Od razu chcę pozdrowić kochanego fotografa, który powiedział, że da mi kopa w dupę, bo nic nie dodaję haha. Ten blog to takie moje małe miejsce na ziemi. Moja własna strona. Jestem tu prawie niezależna. Mogę robić, co chce. Mogę pisać, o czym chce. Tematyka bloga mogła być skrajnie inna. Jednak wybrałam tę i cieszę się z efektów.

Jestem hipokrytką, bo na samym początku napisałam, że nie zamierzam się rozpisywać, a wyszło jak zwykle. Ale tak szczerze.. Czy Ty nigdy nie miałeś/miałaś tak, że powiedziałeś coś innego lub skrytykowałeś kogoś za pewne zachowania, po czym sam to zrobiłeś/zrobiłaś? Ja sama mam tak często i nie jestem z tego dumna, ale jako tylko człowiek, nie mogę się za to obwiniać.

Co dalej? Nie mam pojęcia. Jeszcze godzinę temu, gdy zabierałam się za napisanie tu czegoś, byłam pewna że to już ostatnie miesiące tego bloga. Miałam plan po prostu nie korzystać kolejny raz z oferty. Teraz, gdy już to piszę mam łzy w oczach, bo myślę o wszystkich, którzy mnie motywowali i czuję, że Was lekko zawodzę. Jestem w rozsypce, więc dam Wam niedługo znać, co postanowiłam.

Z tych moich wypocin można wyciągnąć kilka wniosków. Jednym z nich jest to, że jeśli masz pasję i robisz to, co kochasz, to nie rób sobie w tym przerw, nie czekaj. Po prostu działaj teraz na 200%, a zobaczysz, że efekty przerosną Twoje oczekiwania.


♥moje social media!♥

SNAPCHAT – ngfordream

INSTAGRAM – anastaziuk_

FACEBOOK – aga anastaziuk

FACEBOOK FP – agnieszka anastaziuk – blog

MUSICAL.LY – skajbi

Kontakt – anastaziuk@interia.pl

Zdjęcia wykonał Mariusz Wierzbicki

Mogą Ci się również spodobać

BTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *