To koniec?

Witam wszystkich po długiej przerwie! Nie zamierzam się rozgadywać, czemu tak długo mnie tu nie było oraz obiecywać, że to się zmieni. Po krótce, nie miałam konkretnych tematów, kwestii, które mogłabym poruszyć w poście, a nie chciałam pisać o niczym.

Continue Reading

BTS

Witam wszystkich w przeddzień pierwszego dnia w szkole! Na szczęście w tym roku wakacje były wyjątkowy długie, mimo, że ten czas upłynął w mgnieniu oka :). Przechodzimy o klasę wyżej lub do szkoły o wyższym stopniu. Niektórzy w tym roku zmieniają szkołę, w wyniku przeprowadzki albo zmiany zainteresowań.

Continue Reading

Freckles

Hej! Dawno nic nie dodawałam, ale zrobiłam spory zapas sesji plus mam w końcu aparat, więc to się zmieni. Właśnie jestem w podróży na Węgry, a później do Rumunii, więc przez 2 tygodnie nie będzie ani nowych stylizacji, ani makijaży, ale jak mówiłam mam zapas i postaram się zrobić zdjęcia na miejscu (Rumunia jest piękna)! Słonecznych wakacji!

Continue Reading

Simple Post

Witam Was po krótkiej (może nie aż tak bardzo krótkiej) przerwie. Dzisiaj mała lekka pogadanka i z góry pragnę przeprosić wszystkie osoby, które poczują się urażone za moje błędy, ponieważ jest aktualnie po północy, ale jakoś tak wyszło, że dopadło mnie natchnienie…

Continue Reading